Paradise Vip Makam Takımı | Sitis

Açıklama

Paradise özel yönetici serisi, işlevsellikten vazgeçmeyen detayları ve gerektiğinde entegre olabilen farklı ekipman birimleri sayesinde hayal ettiğiniz çağdaş ve konforlu yönetici odalarını yansıtan etkileyici bir tasarımdır.

Paradise yönetici mobilya koleksiyonu ofis yönetiminin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Üst yözeylerdeki işlemlerin kalitesi, gösterilen üstün hassasiyet ve titizlik ürünün yönetimsel doğasının altını çiziyor.

Paradise yönetici ofis masası , yönetici ofisleri için klasik tarzda tasarlanmıştır. Bu nedenle yönetim seviyesi , yöneticiler ve prestijli müşteriler için idealdir.

Paradise yönetici ofis masası , özel lazer kesim tekniği ile üretilen ve masa üstü , ön paneller , sehpalar ve sehpa üzerinde uygulanan göz alıcı desenlere sahiptir.

Paradise ürün ailesi ; toplantı masası , depolama sistemleri ve TV ünitelerinden oluşmaktadır.

'' GÜÇ '' algısı , iş hayatında başarıyı destekleyen ilk unsurdur ve doğru anlatılarla maddeleştirmeyi gerektirir.

Paradise serisi , üst düzey yöneticilerin gücünü temsil edecek şekilde tasarlandı. Yöneticilerin , ürün ailesi içinde yer alan toplantı ve özel depolama üniteleri aracılığıyla fonksiyonel ihtiyaçlarına cevap vererek başarıya odaklanmalarına olanak verir.

Bu alana erişmek için üye girişi yapmalısınız.